79 ден

Description

 • Состав: керамика
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пепелници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Д.П.Т.У. ФОКСЕЛ ДООЕЛ
 • Vendor: Андријана Ефкоска
 • Address: ул.29 НОЕМВРИ БР.99
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!