300 ден

Category:

Description

Панда-привезок за ланче
Рачно моделирано од глина,печено и сликано со акрилни сјајни бои.
Ширина 5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Панда-привезок за ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Еднорог

600 ден Quick Shop
View Details

3Д Куќен број

500 ден Quick Shop
View Details

Скандинавска убавица

700 ден Quick Shop
View Details

Глинени кутии

600 ден Quick Shop