Description

 • Состав: кадифе , срма во бои и каменчиња
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Палто од кадифе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Елек со кошула

37.200 ден Quick Shop
View Details

Фустан со кадифе и срма , машински изработен

42.000 ден Quick Shop