950 ден

Description

 • Каректеристики: сребрен накит  925 седеф,корал,ирис школка
 • Состав: сребро 925 седеф,корал,ирис школка
 • Димензии : обетка 0.8 мм
 • Тежина: 170гр пар

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: SILVER DELIGHT
 • Vendor: Ајше Казим
 • Address: Св. Климент Охридски бр.6
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Ланче

800 ден Quick Shop
View Details

Ланче

600 ден Quick Shop