1.500 ден

Description

 • Состав:сребро 999
 • Димензии : должина 4 см ,ширина 1 см
 • Тежина: 2,8 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки паун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
 • Vendor: Павлина Шикалеска
 • Address: ул. Цар Самоил 8
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Прстен

1.800 ден Quick Shop
View Details

Обетки лист

3.600 ден Quick Shop