3.600 ден

Description

 • Состав: сребро 999
 • Димензии : должина 8см , ширина 2.5см
 • Тежина: 10 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Обетки лист”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЗАНАЕТЧИЈА ФИЛИГРАНИСТ ШИКАЛЕСКА ТП ОХРИД
 • Vendor: Павлина Шикалеска
 • Address: ул. Цар Самоил 8
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Привезок

1.300 ден Quick Shop
View Details

Oбетки

1.800 ден Quick Shop
View Details

Обетки паун

1.500 ден Quick Shop
View Details

Earrings in form of leaf

3.600 ден Quick Shop