5.950 ден

Description

 • Состав: плишан изработен од 85% полиамид ,15% еластин
 • Димензии : од 36,38 , 40 ,42,44
 • Тежина: 350 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Миди Фустан асиметричен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Elegant blazer with “messy” lapel and pockets

7.200 ден Quick Shop
View Details

Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови

7.200 ден Quick Shop
View Details

Класична миди сукња со сатен детал 90% спандекс 10% еластин .Целосно со постава 100% вискоза црна боја.

4.100 ден Quick Shop
View Details

Classic midi skirt with satin detail, 90% spandex, 10% elastin. Completely lined, 100% viscose, black in colour.

4.100 ден Quick Shop