5.950 ден

Description

 • Состав: плишан изработен од 85% полиамид ,15% еластин
 • Димензии : од 36,38 , 40 ,42,44
 • Тежина: 350 г

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Миди Фустан асиметричен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Midi fund klasik me saten detaj 90% spandeks 10% elastin. Plotësisht me astar 100% viskozë ngjyrë e zezë

4.100 ден Quick Shop
View Details

Elegant blazer with “messy” lapel and pockets

7.200 ден Quick Shop
View Details

Drape dress, midi

6.150 ден Quick Shop
View Details

Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови

7.200 ден Quick Shop