1.800 ден

Description

  • Состав: мед ,матичен млеч 8 гр ,полен
  • Димензии :
  • Тежина: 250гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Матичен млеч”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Kукла со традиционална облека мала

500 ден Quick Shop
View Details

Ноќни капки за кожа

100 ден Quick Shop
View Details

Pika nate për lëkurë

100 ден Quick Shop
View Details

Krem propolisi

600 ден Quick Shop