1.500 ден

Description

 • Состав: сатен ,украсни каменчиња,циркони и кадифе
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Марамче за играње на невестата за денот на свадбата”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
 • Vendor: Фатмире Реџепи
 • Address: Радован Цониќ бр.24
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Bonbonierë për fejesa me mbishkrimin Urime Fejesën

1.500 ден Quick Shop
View Details

Dancing handkerchief for the bride for the wedding day

1.500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Shami vallëzimi për nusen në ditën e dasmës

1.500 ден Quick Shop