600 ден

Description

 • Состав: дрвени додатоци и текстил
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ели Аиноска
 • Vendor: Ели Аиноска
 • Address: ул.Цар Самуил 24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Брошчиња

250 ден Quick Shop
View Details

Тањирчиња со илустрирана содржина

400 ден Quick Shop

600 ден

Description

Composition: wooden accessories and textile

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Necklaces”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Ели Аиноска
 • Vendor: Ели Аиноска
 • Address: ул.Цар Самуил 24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Saucers with illustrated content

400 ден Quick Shop
View Details

Varëse në derë me mirëseardhje/Welcome

400 ден Quick Shop
View Details

Cat door hangers

300 ден Quick Shop
View Details

Тањирчиња со илустрирана содржина

400 ден Quick Shop