600 ден

Description

 • Состав: школка рачно изработена
 • Димензии : привезок 1,2 см, ланче 42 см
 • Тежина: 3. гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: SILVER DELIGHT
 • Vendor: Ајше Казим
 • Address: Св. Климент Охридски бр.6
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!