8.900 ден

Description

 • Состав: сребро/ рубин
 • Димензии димензија на рубин 20/10 м:
 • Тежина: тежина 8.9г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Bracelet / Wrist band

33.500 ден Quick Shop
View Details

Алка за на рака

33.500 ден Quick Shop
View Details

Necklace with flower pendant

10.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Vathë

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop