2.200 ден

Category:

Description

Традиционално изработено ланче во Ќостек техника со стаклена мониздра и Македонски дизајн.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче-Ќостек техника”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Артизани
  • Vendor: Кристина Мауровска
  • Address: Ул. Душан Тасковиќ бр.27 Железара
    Скопје
  • No ratings found yet!
View Details

Ланче со бисери и филигран

3.100 ден Quick Shop
View Details

Традиционално изработена алка во Ќостек техника

250 ден Quick Shop
View Details

Aлка во Ќостек техника со Македонски етно дизајн