10.000 ден

Description

 • Состав: сребро ,
 • Димензии : димензија на рубин 15 мм ,
 • Тежина: тежина 15,5 г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче со цвет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Zinxhir me kryq

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Ланче со крст

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

Обетки со мк рубин

8.900 ден 6.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

Necklace with cross pendant

25.000 ден 21.000 ден Quick Shop