Sale!

25.000 ден 21.000 ден

Description

  • Состав: сребро , рубин
  • Димензии : должина 46 мм,ширина 38 мм, димензии на рубин должина 30 мм ,ширина 22мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ланче со крст”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
  • Vendor: Елена Укоевска
  • Address: ул. Цар Самуил бр.24
    Охрид
    6000
  • No ratings found yet!
Sale! View Details

Unaza

12.800 ден 9.995 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop
View Details

Bracelet / Wrist band

33.500 ден Quick Shop