1.800 ден

Description

 • Состав: свила,срма и монистра
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпа за лице”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Çintane të bardha për fëmijë

24.000 ден Quick Shop
View Details

Jelek me mëngë për nuse

18.000 ден Quick Shop
View Details

Елек со ракави за невести

18.000 ден Quick Shop