72.000 ден

Description

 • Состав: Чипка, сатен тул (Полиестер).Комплетот се состои од три дела -Корсет од чипка, кратки панталони од сатен и додаток од тул
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 4 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет Клара”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Wedding gown Lora

51.000 ден Quick Shop
View Details

Краток црн фустан Катја

9.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan i zi i shkurtër Katja

9.000 ден Quick Shop
View Details

Црно здолниште Ерин

6.000 ден Quick Shop