Description

 • Состав: кадифе ,фустанот -ликра ,срма
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафтан со фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП ДОРА Е АРТЕ
 • Vendor: Белка Белули
 • Address: Радован Цониќ 67
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!