46.000 ден

Description

 • Состав: кадифе, срма и украсни каменчиња
 • Димензии: по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кафтан со панталони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Елек

30.000 ден Quick Shop
View Details

Кошула

10.200 ден Quick Shop
Sale! View Details

FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Фустан со кадифе и срма, машински изработен

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop