Description

 • Состав: Кадифе, срма,жоржет и бисери
 • Димензии : по мерка
 • Тежина: 1 кг.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КАФТАН СО ДИМИИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Бели чинтиани за деца

24.000 ден Quick Shop
View Details

Елек со ракави за невести

18.000 ден Quick Shop
View Details

Кошула невестинска за после свадба

4.000 ден Quick Shop
View Details

Leckë për fytyrën

1.800 ден Quick Shop