Description

Состав:

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Изработка на традиционален накит”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë

View Details

Pantofla të leshta të thurura

View Details

Детски плетени обувки украсени со монистри