Description

 • Состав: кадфе со срма,копчиња украсни
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елек”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Крпа за лице

1.800 ден Quick Shop
View Details

Елек со ракави за невести

18.000 ден Quick Shop
View Details

КАФТАН СО ДИМИИ

6.000 ден Quick Shop