Description

  • Состав: спондекс- фустанот ,џамаданот (кадифе со срма)
  • Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елек со фустан”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП ДОРА Е АРТЕ
  • Vendor: Белка Белули
  • Address: Радован Цониќ 67
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Кафтан со димии

42.000 ден Quick Shop
View Details

Korse me fund të shkurtër

18.000 ден Quick Shop
View Details

Кафтан со фустан