18.000 ден

Description

 • Состав: кадфе со срма,копчиња украсни
 • Димензии : по мерка
 • Тежина: 3кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елек со ракави за невести”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Jelek me mëngë për nuse

18.000 ден Quick Shop
View Details

Pjesa e sipërme e çintanëve/shallvareve

4.000 ден Quick Shop
View Details

КАФТАН СО ДИМИИ

6.000 ден Quick Shop