Description

 • Состав: кадифе ,срма ( и кошулата е плус )
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:
 • Цена : 450 евра елекот и 170 евра кошула

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елек со кошула”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Фустан со кадифе и срма , машински изработен

42.000 ден Quick Shop