7.200 ден

Description

 • Состав: изработен од 90% спандекс 10%еластин ,целосно со постава  100% вискоза
 • Димензии : 36,38 ,40,42,44
 • Тежина: 400 гр.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Елегантен блејзер со украсен паспул на крагна и џебови”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ДООЕЛ МОДНО СТУДИО СВЕТЛЕ И ЈУЛЕ
 • Vendor: Светлана Димовска
 • Address: Предраг Јанчевски бр.15
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Фустан драпе миди

6.150 ден Quick Shop
View Details

Midi dress, asymmetrical

5.950 ден Quick Shop
View Details

Dress, folding effect

6.150 ден Quick Shop
View Details

Midi fund klasik me saten detaj 90% spandeks 10% elastin. Plotësisht me astar 100% viskozë ngjyrë e zezë

4.100 ден Quick Shop