18.000 ден

Description

 • Состав: срма, квалитетни каменчиња
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Добра кошулa со ракави”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Fisnike Demiri
 • Vendor: Fisnike Demiri
 • Address: ул. Гоце Делчев бр.45
  Гостивар
  1230
 • No ratings found yet!
View Details

Velvet dress with gold/silver thread embroidery, machine-made

42.000 ден Quick Shop
Sale! View Details

FUSTAN ME KADIFE DHE SRMA, MAKINA EKZLUZIVE

55.000 ден 42.999 ден Quick Shop
View Details

Палто од кадифе

18.000 ден Quick Shop