Description

Состав:  

Димензии : по мерка

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Детски плетени обувки украсени со монистри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Рефије Сала
  • Vendor: Рефије Сала
  • Address: ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Плетени волнени калчини

View Details

Pantofla të leshta të thurura

View Details

1. Veshje tradicionale, kostume për dasma, kostume popullore vishen nga shoqëritë kulturore dhe artistike, kostumet popullore, kaftanët, jelekë, xhamadanë