900 ден

Description

  • Состав: медијапан,декупаж хартија,акрилна боја,лак
  • Димензии : 20x15x10 см
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Декупаж кутија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Божиќен свеќник

400 ден Quick Shop
View Details

Тиркиз

5.000 ден Quick Shop