1.845 ден

Description

  • Состав:  изработени од свила декорирани со конец и светкави каменчиња
  • Димензии :
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Декоративни ташни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Ванти Ќосја
  • Vendor: Ванти Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale

2.152 ден Quick Shop
View Details

Knitted purses with traditional ornaments

615 ден Quick Shop
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

615 ден Quick Shop
View Details

Knitted wool slippers

1.230 ден Quick Shop