1.845 ден

Description

Состав:  модерни  изработени од свила декорирани со конец и светкави  каменчиња

Димензии : по избор

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Декоративни ташни модерни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: Фљутура Ќосја
  • Vendor: Фљутура Ќосја
  • Address: ЃИНАР-ЕЛБАСАН
    Albania
  • No ratings found yet!
View Details

Ташни плетени со традиционални орнаменти

2.152 ден Quick Shop
View Details

Çanta të thurura me zbukurime tradicionale

2.152 ден Quick Shop
View Details

Gjësende të thurura me dorë

738 ден Quick Shop
View Details

Knitted bags with traditional embellishments

2.152 ден Quick Shop