4.000 ден

Description

 • Состав: кадифе се срма
 • Димензии : по мерка
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Горен дел од димии /чинтијани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ЕМА ДОМАШНИ РАКОТВОРБИ
 • Vendor: Салије Демири
 • Address: Бафтијер Мурати бр.11
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Кошула невестинска за после свадба

4.000 ден Quick Shop
View Details

Këmishë nusesh pas dasmës

4.000 ден Quick Shop
View Details

Крпа за лице

1.800 ден Quick Shop