1.500 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : 12  x  7

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гердан/сувенир”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information