600 ден

Description

Состав: полимерна глина

Димензии : од 6  x 4  до 10 x 6

Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гердани”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

View Details

Гердан

1.200 ден Quick Shop
View Details

Name of product: Necklaces

600 ден Quick Shop
View Details

Necklace / souvenir

1.500 ден Quick Shop