2.000 ден

Description

Состав: латекс, божур, пластичен материјал, украсни жици, гипсофил

  • Димензии :
  • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Вештачко цвеќе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

  • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
  • Vendor: Фатмире Реџепи
  • Address: Радован Цониќ бр.24
    Тетово
    1220
  • No ratings found yet!
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Bonbonierë për fejesa me mbishkrimin Urime Fejesën

1.500 ден Quick Shop
View Details

Тепсија за “к’на геџе“ /украсни тепсии

500 ден Quick Shop
View Details

Bidermaer (buqetë) nga lulet artificiale

2.000 ден Quick Shop