30.900 ден

Description

 • Состав: 50% полиестер, 50% свила
 • Рачно извезен горен дел
 • Димензии : S, M, L, XL
 • Тежина:  1,8 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Салма Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Formal dress

36.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan luksoz nusërie

42.000 ден Quick Shop
View Details

Луксузна Венчаница

42.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Engjëll

27.000 ден Quick Shop