23.900 ден

Description

 • Состав: 50% свила, 50% полиестер
 • Рачно аплицирање свилена чипка.
 • Изработен од природни каменчиња.
 • Димензии : S, M, L, XL.
 • Тежина: 1,9 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mодерна Венчаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: Есма Ќазим Дизајн студио Охрид
 • Vendor: Есма Ќазим
 • Address: ул.7 НОЕМВРИ БР.21
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Formal dress

36.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie helen

42.900 ден Quick Shop
View Details

Angel Wedding Gown

27.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan nusërie Salma

30.900 ден Quick Shop