42.000 ден

Description

 • Намена: Свечена облека -Достапна во бела и бисерно бела боја
 • Состав: Чипка, сатен, тул , тафта (Полиестер) .Горниот дел од фустанот е од чипка до над коленици.Долниот дел е тул (кристален и хајал тул) .Поставата е тафта
 • Димензии : Димензии , 180 цм x 100 цм
 • Тежина: 2 кг

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Венчаница Дора”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: АТЕЛЈЕ КИРОСКА ТП Маја Среќко Кироска
 • Vendor: Маја Кироска
 • Address: с.Вратница
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Fustan nusërie Dora

42.000 ден Quick Shop
View Details

Ensemble Klara

72.000 ден Quick Shop
View Details

Fustan Rouz

24.000 ден Quick Shop
View Details

Black short dress Katja

9.000 ден Quick Shop