1.500 ден

Description

 • Состав: пластика ,украсни златно -крем боја чоколада
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
 • Vendor: Фатмире Реџепи
 • Address: Радован Цониќ бр.24
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Вештачко цвеќе

2.000 ден Quick Shop
View Details

Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat

1.500 ден Quick Shop
View Details

Wedding decoration – wedding set for rings

1.500 ден Quick Shop
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop