2.000 ден

Description

 • Состав: синтетика,кадифе,срма и сатен
 • Димензии :
 • Тежина:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Бидермаер од вештачко цвеќе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: ТП РИТА ДЕКОР
 • Vendor: Фатмире Реџепи
 • Address: Радован Цониќ бр.24
  Тетово
  1220
 • No ratings found yet!
View Details

Tepsi për “këna gexhe” / tepsi dekorative

500 ден Quick Shop
View Details

Engagement chocolate box with the inscription Happy Engagement

1.500 ден Quick Shop
View Details

Бонбониери за веридба со натпис Среќна веридба

1.500 ден Quick Shop
View Details

Dekoratë dasme -komplet dasme për unazat

1.500 ден Quick Shop