1.800 ден

Description

 • Состав: сребро 925 рачна зработка
 • Димензии : алка 20см се регулира должината
 • Тежина:0,25 гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: SILVER DELIGHT
 • Vendor: Ајше Казим
 • Address: Св. Климент Охридски бр.6
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!