700 ден

Description

 • Состав: челик и природен бисер
 • Димензии : алка 25см (се регулира должината)
 • Тежина: 3.50гр

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aлка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: SILVER DELIGHT
 • Vendor: Ајше Казим
 • Address: Св. Климент Охридски бр.6
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
View Details

Ланче

800 ден Quick Shop
View Details

Обетки

950 ден Quick Shop
View Details

Сет

1.700 ден Quick Shop