33.500 ден

Description

 • Состав: сребро, мк рубин
 • Димензии : 28/14 м
 • Тежина: тежина 52г.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Алка за на рака”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Vendor Information

 • Store Name: МЕК СИЛВЕР ДООЕЛ увоз-извоз Друштво за производство трговија и услуги -ОХРИД
 • Vendor: Елена Укоевска
 • Address: ул. Цар Самуил бр.24
  Охрид
  6000
 • No ratings found yet!
Sale! View Details

Vathë

12.000 ден 8.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Брош пеперутка со мк рубин

15.000 ден 11.999 ден Quick Shop
Sale! View Details

Прстен

8.500 ден 6.800 ден Quick Shop